close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 10 maja 2017

  Dwudziestu wystawców z Polski i blisko stu przedstawicieli izraelskiej branży turystycznej uczestniczyło w tegorocznej edycji „Poland Tourism Workshop” w Tel Awiwie.

  Warsztaty były okazją do przedstawienia zróżnicowanej oferty turystycznej Polski i rozwoju kontaktów między izraelskimi touroperatorami a polskimi regionalnymi organizacjami turystycznymi oraz branżą hotelarską. W wydarzeniu wzięli udział m.in. wystawcy z Pomorza, Warmii i Mazur, Krakowa, Poznania i Dolnego Śląska, którzy oprócz dziedzictwa historycznego kraju promowali także turystykę aktywną, ośrodki spa, życie nocne dużych aglomeracji.


  – Z roku na rok widzimy rosnące zainteresowanie Izraelczyków wypoczynkiem w Polsce – zaznaczył ambasador Jacek Chodorowicz, otwierając spotkanie. Szef polskiej placówki w Izraelu przypomniał, że w najbliższych miesiącach siatka bezpośrednich połączeń lotniczych między Tel Awiwem a dużymi miastami w Polsce poszerzy się o Gdańsk, Wrocław, Poznań i Lublin. – Od roku 2017 praktycznie każda stolica regionalna będzie miała połączenie lotnicze z Izraelem, co jest znakomitą wiadomością dla dalszego rozwoju relacji między społeczeństwami – zakończył ambasador Chodorowicz.


  W całodniowym wydarzeniu uczestniczyło ponad sto osób. Formuła imprezy pozwoliła na bezpośrednie nawiązywanie relacji między polską i izraelską branżą turystyczną w ramach spotkań B2B (business-to-business) oraz na przedstawienie atrakcji wybranych rejonów Polski w czasie prezentacji multimedialnych.


  Warsztaty zostały zorganizowane 9 maja dzięki współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji, Polską Organizacją Turystyczną oraz lokalnym biurem PLL LOT.

  Tagi: turystyka

  workshop_2017_1
  workshop_2017_2
  workshop_2017_3

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: