close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • PRAKTYKI

 • Ambasada RP w Tel Awiwie organizuje praktyki, staże i wolontariaty wedle ogólnych zasad obowiązujących w Ministerstwie Spraw Zagranicznych - szczegóły są zawarte w Zarządzeniu nr 13 Dyrektora Generalnego Służby Zagranicznej  z dnia 30 maja 2011 r.  w sprawie organizacji i zasad odbywania praktyk, wolontariatu oraz stażu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i placówkach zagranicznych.

   

  Oferta Ambasady skierowana jest przede wszystkim do studentów i absolwentów, którzy rozważają możliwość podjęcia pracy w dyplomacji oraz tych, którzy pragną zdobyć doświadczenie zawodowe w administracji rządowej. W procesie rekrutacji kierujemy się przydatnością umiejętności, wiedzy i kompetencji kandydata do realizacji zadań placówki. Poszukujemy w szczególności osób, które są zainteresowane współczesnym Izraelem w wymiarze politycznym, ekonomicznym (w tym nowoczesnymi gałęziami gospodarki i sceną startupową) oraz kulturalnym.

   

  Rekrutacja odbywa się cały rok zgodnie z zapotrzebowaniem placówki. W przypadku zainteresowania ubieganiem się o praktykę, wolontariat lub staż należy przesłać na adres katarzyna.rybka-iwanska@msz.gov.pl pełną dokumentację wg kryteriów wskazanych we wspomnianym Zarządzeniu nr 13 DGSZ.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: